Kalite Politikamız

BİR HEDEFİNİZ YOKSA VARACAĞINIZ YERİN ÖNEMİ YOKTUR.”Prensibi ile ilerleyen şirketimiz için başarının ilk adımı hedefi belirlemektir

Başta otomotiv ve yan sanayi olmak üzere metal parça ihtiyacı olan her sektöre yönelik faaliyet gösteren nazsan makina otomotiv sanayi tic. ltd. şti., kurulduğu günden bugüne kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak benimsemiştir. Bu kapsamda modern kalite yönetim sistemini oluşturan kuruluşumuz yasal şartlar, ürün şartları, kalite standartları ve müşteri şartlarına uygun olarak belirlenmiş çerçevede ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

Nazsan makina kalite için belirlemiş olduğu amaçlara yönelik tüm şartları gözden geçirmeyi, yürütülen faaliyetlere yönelik uygulanabilir kalite standartlarını kontrol etmeyi benimsemiştir.

Ürün ve hizmet tedarikçilerinin kaliteyi oluşturan temel unsur olduğu bilinciyle tedarikçi performanslarını izleyen nazsan makina, satın alınan ürün ve hizmetlerin kalitesi denetler. Kuruluşumuzda yapılan tüm faaliyetlerde kalite, belirli noktalarda kalite kontrol edilir ve uygunsuzluklar için düzeltici faaliyetler gerçekleştirilir. Tüm faaliyetlerde kaliteyi etkileyen riskler önceden belirlenerek hataları önleyici faaliyetler yürütülür.

Nazsan makina tüm personeline teknik bilgi kazandırmak ve yetkinliklerini geliştirmek için sürekli eğitim vermektedir.

Kuruluşumuz, sürekli kurumsal gelişimi sağlamak amacıyla modern teknolojik yöntemler ve imkânlardan yararlanmayı seçmiştir. Sektörel ve mesleki bilgiler ile teknolojik şartlar sürekli geliştirilecektir.

Nazsan makina, müşterilerinin memnuniyetine, tedarikçileriyle güven içinde bir iş birliğine ve ürünlerinde yüksek kalitenin sürdürülebilirliğine odaklanmıştır.