Hakkımızda

NAZSAN Makina Otomotiv Ltd.Şti. olarak tecrübeli ekibi ile kalite standartlarında müşteri memnuniyeti esaslı kurum kültürü yapısı içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Ana faaliyet konusu otomotiv,tekstil, sanayi, tarım, iş makineleri,ağır araçların şanzıman ve dişlileri olmakla beraber birçok farklı sektörde 30 yılı aşan bilgi birikimi ve donanımı ile çözüm ortağı olmaktayız. Amacımız sadece üretmek değil,üretimde çözüm odaklı satış öncesi,satış ve sonrası tam destek ile müşterilerimizin her zaman yanında olabilmektir. Aydın Nazilli ilçesi Organize Sanayi Bölgesinde yer alan şirketimiz de üretimlerimiz tam zamanlı yönetim sistemi ile online olarak yapılmakta ;ürünlerimiz üretimin başlangıç aşamasından teslimatına kadar kalite standartlarında ve kontrollü olarak çıkmaktadır.Üretim aşamalarımız prosesler çerçevesinde dokumante edilerek müşterilerimize sunulmakta şeffaf üretim uygulaması yapılmaktadır. Sürekli gelişim ilkesi ile yol alan şirketimiz makine techizatlarının modernizasyonu yanında yazılım ve donanımlarında teknolojik yenilikleri takip ederek ,iş sağlığı ve güvenliği çercevesinde kurumsal disiplini ile faaliyetini sürdürmekte,büyüyen müşteri portföyü ile hedeflerine ilerlemektedir

Nazsan Makina, 1994 yılında temelleri atılan ve 28 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca pek çok atılımda sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başardı ve her zaman gelişmesini sürdürmeye devam etti.

Nazsan Makina, faaliyetlerini kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Günümüzde üretim ve gelişen teknolojiyle büyümesini sürdürecek,gelecekte de ülkemiz adına değer yaratmaya devam edecektir.


1984– sanayi ile tanışarak 12 yaşında çıraklık ile başlayan yolculuk serüveni

1994– Nassan Makina olarak sanayi sitesinde faaliyete başlanması

2008-Şirketleşerek kurumsallaşmaya adım atma

2013-Kurumsalllık alt yapısının kurularak kalite standartlarına geçiş

2015– Fabrikalaşmaya hazırlık organize sanayi bölgesinde inşaatının başlatılması

2016-Organize Sanayi bölgesine geçiş fabrikalaşma ve NAZSAN MAKİNA olarak dönüşüm ve ihracatın başlaması.

2017-İhracatta hızlanma 4 Ülke ile ihracatın devam etmesi,yerli ve yabancı müşteri zincirlerinin genişlemesi

2018-Makine portföyü ve istihdamın artırılarak ihracatın devamı ve yeni ülkeler artırılması 7 hedef ülkeye ulaşma,üretim hacminin artırılması

2019-Yeni yatırım kararları ile makine portföyüne ilave 3 milyon yatırım planması

2020-Yatırım planlarına start verilmesi makine portföyünün geliştirilmesi yurt dışından makine tedarikleri ile üretim hacminin büyümesini sürdürmesi

2021-3 milyon hedef yatırımın 1,5 milyon tl sine ulaşılması,teknolojik makine yatırımlarının uygulanmaya geçişi. Yeni yer yatırım planlarının yapılması Müşteri portföyünün genişletilerek,yeni ürün ar-ge çalışmasının hazırlıklarının yapılması.

2022-Hedefimiz A.Ş ye dönüşerek grup şirketler hazırlık çalışmalarının yapılması İhracat için hedef ülke sayımızın artırılarak,Pazar ağımızı geliştirmektir. Makine yatırımlarımızı kalite yönetim sistemi üzerine geliştirmektir.

Nazsan Makina, faaliyetlerini kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Günümüzde üretim ve gelişen teknolojiyle büyümesini sürdürecek,gelecekte de ülkemiz adına değer yaratmaya devam edecektir.